Top Left Olmuksan International Paper   Sabancı International Paper Top Right
Left Line


Ödüllü Ambalajlar


Türk Standardları Enstitüsü (TSE) ; ambalaj üretici, kullanıcı ve tasarımcılarının katıldığı “Altın Ambalaj Yarışması” nı 1987 yılından beri düzenlemektedir.

Firmamız 1990 yılından bu yana kesintisiz katıldığı bu yarışmalarda elde ettiği başarılarını “ürün ve hizmet” olarak sunarak Türk Ambalaj Sanayiinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Düzenlenen bu yarışmalarda ödül alan ürünler, Dünya Ambalaj Örgütü’nün (WPO) uluslararası platformda düzenlediği yarışmaya katılmaya hak kazanmaktadır.
 

Ürünün tasarım sürecinden dağıtımına kadar her aşaması titizlikle gerçekleştirilmekte ve
bu özverili çalışma
çeşitli ödüllerle Olmuksan International Paper ailesine geri dönmektedir.

 
2008 TSE Altın Ambalaj ve WPO Worldstar Ödüllü Ürünlerimiz
Türk standartları Enstitüsü (TSE) tarafından 18 Haziran 2008 tarihinde  21. düzenlenen Altın Ambalaj Yarışması’nda  ,Olmuksan International Paper Ambalaj San. Tic. A.Ş. ; Ekmek Kutusu, Far Kutusu ve Çoklu Makine Parçası Ambalaj olmak üzere üç ambalaj ile Altın Ambalaj ödülü almaya hak kazandı

    

Ekmek Kutusu

Far Kutusu

Çoklu Makine Parçası Kutusu


 
2007 TSE Altın Ambalaj ve WPO Worldstar Ödüllü Ürünlerimiz
Türk standartları Enstitüsü (TSE) tarafından, 20 Haziran 2007  tarihinde 20. düzenlenen Altın Ambalaj Yarışması ‘nda Olmuksan International Paper ; oto klima kutusu, mekanizmalı yük ayırıcısı ambalajı, 6’lı yatık şarap ambalajı ve trafo kutusu olmak üzere dört ambalaj ile Altın Ambalaj ödülü almaya hak kazandı.Ayrıca  “Trafo Kutusu” ambalajı ile 32 ülkeden 291 firma katılımı ile 24 Ekim 2007 tarihinde gerçekleşen Dünya Ambalaj Yarışması ‘nda (World Star Competition) ödüle layık görülerek   bu tasarım ile de Olmuksan International Paper Türkiye ‘den bu başarıya erişebilen tek oluklu mukavva firması olma özelliği kazandı

    

Oto Klima Kutusu

Mekanizmalı Yük Ayırıcısı Ambalajı

6'lı Yatık Şarap Ambalajı Kutusu

Trafo Kutusu
 

2006 TSE Altın Ambalaj ve WPO Worldstar Ödüllü Ürünlerimiz  

      

2005 - 2000 yılları arasında ödül alan ürünlerimizi görmek için tıklayınız.
Right Line
Bottom Left Bottom Right
Designed and Produced by Crema